Canlı CTF

Siber güvenlik alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, bol bol uygulama yapmanız gerekir ama yalnız başına uygulama yapmakta çok keyifli olmuyor. Toplu şekilde rekabet ve paylaşım halinde yapılan uygulama hem daha anlaşılır oluyor hemde yeni şeyler öğrenme olasılığını artırıyor. Bu sebeple belli zamanlarda burada toplu şekilde CTF etkinliklerimiz olacak.

CTF Etkinliğine Nasıl Katılabilirim?

  • tryhackme.com sitesinde FREE bir hesap oluşturun ve ACCES bölümünden VPN dosyanızı indirin. Aşağıda belirtilmiş olan gün ve saatte verilen HEDEF IP veya DOMAIN e pentest yaparak etkinliğe katılabilirsiniz.  Videolu anlatım : https://www.youtube.com/watch?v=hk9t2Xekzsg

Sohbet Ortamı Olacak mı? Nasıl Katılabilirim?

  • Web Sitemiz(egitim.beyazhacker.com)deki profesyonel siber güvenlik eğitim paketlerinden almış olanlar WhatsApp Yardımlaşma Grubuyla her zaman olduğu gibi etkinlik boyuncada etkileşim halinde olacaklar. Eğitim paketlerimizden almamış olanlar için de aşağıda etkinlik boyunca kullanılan genel bir sohbet linki olacak.

Etkinlik Bilgileri

  • Tarih ve Saat                    : 28.07.2023 – 22:00
  • Hedef IP veya DOMAIN  : 10.10.140.184
  • Sohbet Linki                     : https://hack.chat/?pentest (Eğitim Paketi almış olanlar WhatsApp Yardımlaşma Grubunu kullanabilirler)