PROFESYONEL KARİYER PAKETİ

Bu pakette Etik Hacker veya Sızma Testi Uzmanlığı için Sınav ve basılı,imzalı,mühürlü Uzmanlık Sertifikaları bulunmaktadır. Cevabını bulamadığınız soruları whatsappdan bize yazabilirsiniz. +90 534 430 0917

ETİK HACKER BAŞARI SERTİFİKASI (BASILI, MÜHÜRLÜ, İMZALI)
Temel Eğitim Paketi veya daha üst bir paket alanlar yapılacak sınavda başarı gösterdikleri takdirde bu sertifikayı alabilirler. Sınav detayları aşağıdadır.

SIZMA TESTİ UZMANLIĞI SERTİFİKASI (BASILI, MÜHÜRLÜ, İMZALI)
Full Eğitim Paketi veya daha üst bir paket alanlar yapılacak sınavda başarı gösterdikleri takdirde bu sertifikayı alabilirler. Sınav detayları aşağıdadir.

SINAV
Etik Hacker Başarı ve Sızma Testi Uzmanlığı Sertifika sınavımız, uygulamalı sınavdır. 5 Farklı sisteme 24 saat boyunca sızma testi yapılarak sınav gerçekleştirilmiş olur. Bu sistemler 2 Kolay, 2 Orta ve 1 Zor olarak sınıflandırılır. Sızma testleri esnasında yapılan tüm işlemler ekran resmi alınarak kaydedilir. Sınavın başarılı sayılması sınav sonrası hazırlanacak rapora bağlıdır. Sınavın gün ve saati katılacak kişi tarafından belirlenir. 5 Sistemden 3 tanesine sızanlar Etik Hacker Başarı Sertifikası alırlar. 5 sistemden 5 tanesine sızanlar Sızma Testi Uzmanlığı Sertifikası alırlar.