Telefon Numarasından Bilgi Toplama – Phoneİnfoga

Telefon Numarasından Bilgi Toplama – Phoneİnfoga Eğitimi platformumuza ait ücretsiz bir eğitimdir. Daha profesyonel eğitimlerimiz için, anasayfayı inceleyin.

FERAGATNAME

Bu eğitimin amacı, şahsınıza ait telefon numaralarının internetteki izini sürmektedir. Anlatılan teknik bilgi ve yöntemlerin kötü amaçlarla kullanılması sonucu oluşabilecek durumlardan eğitmen(Ahmet Birkan) sorumlu tutulamaz. Eğitimi alanlar, öğrendiklerini zarar verme amaçlı kullanmayacağını beyan ve kabul eder.

UYARI

Bu eğitimin amacı dışında kullanılması toplumsal ve hukuki sorumluluk doğurabilir. Olası her durumda mesuliyet ilgili kişiye aittir.

 

Phoneİnfoga yalnızca ücretsiz kaynakları kullanarak uluslararası telefon numaralarını taramak için en gelişmiş araçlardan biridir. Herhangi bir telefon numarasında ilk önce ülke, alan, operatör ve hat türü gibi standart bilgileri toplamanıza olanak tanır. Ardından VOİP sağlayıcısını bulmaya veya sahibini belirlemeye çalışmak için arama motorlarını kullanarak izini sürer.

 

Phoneİnfoga aracı Github'da herkese açık olarak paylaşılmış ücretsiz bir araçtır. Aşağıdaki komutlar kullanılarak indirme ve çalıştırma işlemleri yapılabilir.

Araç Github Linki : https://github.com/sundowndev/PhoneInfoga

İndirme;

wget https://github.com/sundowndev/PhoneInfoga/releases/download/v2.3.7/PhoneInfoga_Linux_x86_64.tar.gz

Arşivden Çıkarma;

tar -zxvf PhoneInfoga_Linux_x86_64.tar.gz

Çalıştırma;

./phoneinfoga scan -n +33679368229

 

 
4.7 7 votes
Eğitimi Derecelendir
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Volkan
Volkan
2 yıl önce

Hocam eyvallah’ da mesela ben instagram hesabı olan bi telefon numarası girdim ama sonuç alamadım yada başka (ailemin) telefon numaralarını denedim. Hiçbir linkte sonuç çıkmadı? (Numaraları ve kurulumları vs. hepsini doğru yaptım.)

1
0
Lütfen bu eğitimle ilgili yorumunuzu bırakınx